Лідери продажу
Новинки
Акції
Ми у соцмережах
Узнавай про новые акции!

Одноразові електронні сигарети в інтернет магазині в Україні

Багаторазові та одноразові електронні сигарети щільно увійшли в наше життя. Багато людей переходять на ці девайси зі звичайних тютюнових виробів або намагаються кинути палити за допомогою сучасних пристроїв. Асортимент останніх дійсно величезний. Наш інтернет-магазин електронних сигарет пропонує великий вибір якісних POD-систем від провідних світових брендів. Якщо ви тільки починаєте знайомитися з ними та не знаєте яку модель вибрати, прочитайте цей матеріал. У ньому ми розглянемо переваги та недоліки пристроїв, розповімо на які критерії девайсів слід звертати увагу в першу чергу.

Плюси та мінуси електронних пристроїв

Спочатку розглянемо переваги, заради яких варто купити електронні сигарети в Україні.

  1. Зручність експлуатації. POD-системи елементарно використовувати. Вони продаються з заправленим картриджем і повністю зарядженим акумулятором. Вам залишається тільки зробити затяжку і насолодитися улюбленим смаком.
  2. Чистота. Багато хто вирішує купити одноразові електронні сигарети заради відсутності неприємного запаху. З ними ваш одяг, руки та волосся не будуть пахнути тютюном. Курити можна в будь-яких дозволених місцях.
  3. Боротьба з тютюнопалінням. За статистикою, 30% людей, які перейшли на сучасні девайси, згодом і зовсім кидають палити.
  4. Величезний вибір різноманітних смаків. Тут кожен знайде собі варіант до душі. Крім традиційного аромату тютюну можна вибрати смаки фруктів або ягід, (включаючи мікси) улюблених солодощів або напоїв.

Також варто відзначити привабливий зовнішній вигляд девайсів. Наш вейп шоп України пропонує пристрої різних дизайнів, які стануть гармонійним доповненням образу сучасної людини. Якщо говорити про недоліки, то вони практично відсутні. Однак це можна сказати виключно про якісні, оригінальні продукти. Тому вибираючи електронні сигарети в Києві (та інших містах України) робіть покупки тільки в перевірених торгових точках, і звичайно не купуйте такий товар «з рук».

Найкращі електронні сигарети – що треба знати починаючому вейперу

Тепер розглянемо основні критерії, за якими буде легше вибрати найкращі електронні сигарети. Розрізняють автоматичний, ручний і комбінований типи девайсів. У першому випадку сигарета активується від затяжки. У ручних пристроях є кнопка активації. Комбіновані системи включаються як автоматично, так і вручну. Найбільш безпечним і ергономічним можна назвати саме автоматичний тип. Тут виключено мимовільне включення в сумці або кишені, витікання рідини.

Одноразові або багаторазові

І ті й інші пристрої працюють за ідентичним принципом. З їх допомогою відбувається нагрів рідини для електронних сигарет (з різним вмістом нікотину або без нього). Ця рідина перетворюється в пар, який вдихає користувач. Одноразові системи, як правило, коштують дешевше багаторазових аналогів. Тут нема потреби заправляти картридж. Після завершення експлуатаційного терміну пристрій утилізується. Для девайсів з великою кількістю затяжок передбачений MicroUSB роз'єм для підзарядки батареї.Такі вироби як багаторазові електронні сигарети припускають заміну картриджа з рідиною, підзарядку акумулятора. Коштують вони звичайно трохи дорожче, проте ці витрати згодом виправдаються дешевшою вартістю змінних картриджів.

Виробник та постачальник

Звичайно, краще за все вибирати пристрої провідних, відомих брендів, які вже встигли зарекомендувати себе на споживчому ринку (Elf Bar, Airistech, Vaporesso тощо). Також дуже важливо купувати продукцію в перевіреному магазині з хорошою репутацією. Наш інтернет-магазин пропонує придбати багаторазові та одноразові електронні сигарети опт за максимально вигідною ціною. Також у нас є рідини для Вейпа та інші якісні товари. Звертайтеся до нас за кращою та недорогою продукцією!