Фільтр

Сольова рідина

1 відгуків
Жидкость Chaser Salt Блакитна Малина 10 мл
120 грн
1 відгуків
Жидкость Chaser Salt Мята 10 мл
120 грн
0 відгуків
Жидкость Chaser Salt Черника с Ментолом 10 мл
120 грн
0 відгуків
Жидкость Chaser Salt Клубника 10 мл
120 грн
0 відгуків
Рідина Chaser Salt Банан 10 мл
120 грн
0 відгуків
Рідина Chaser Salt Персик 10 мл
120 грн
0 відгуків
Жидкость Chaser Salt Манго 10 мл
120 грн
0 відгуків
Жидкость Chaser Salt Яблоко 10 мл
120 грн
0 відгуків
Рідина Juni Fruit Gum 30 мл
240 грн
0 відгуків
Рідина Juni Orange Mango 30 мл
240 грн
0 відгуків
Рідина Juni Cherry Raspberry 30 мл
240 грн
0 відгуків
Рідина Juni Kiwi Stawberry 30 мл
240 грн
0 відгуків
Рідина Juni Strawberry Blackberries 30 мл
240 грн
0 відгуків
Рідина Mix Bar SLT Cola Ice 15 мл
180 грн
0 відгуків
Рідина Mix Bar SLT Strawberry Banana 15 мл
180 грн
0 відгуків
Рідина Juni Apple Mix 30 мл
240 грн
0 відгуків
Рідина Juni Peach Apple 30 мл
240 грн
0 відгуків
Рідина Juni Lemon Currant 30 мл
240 грн
0 відгуків
Рідина Juni Watermelon Lemon 30 мл
240 грн
0 відгуків
Рідина Mix Bar SLT Banana Ice 15 мл
180 грн
0 відгуків
Рідина Mix Bar SLT Blue Razz Lemonade 15 мл
180 грн
0 відгуків
Рідина Mix Bar SLT Grape Strawberry 15 мл
180 грн
0 відгуків
Рідина Mix Bar SLT Lemon Watermelon 15 мл
180 грн
0 відгуків
Рідина Mix Bar SLT Lime 15 мл
180 грн
0 відгуків
Рідина Mix Bar SLT Mint Candy 15 мл
180 грн
0 відгуків
Рідина Mix Bar SLT Peach Mango 15 мл
180 грн
0 відгуків
Рідина Mix Bar SLT Pink Lemonade 15 мл
180 грн
0 відгуків
Рідина Mix Bar SLT Sour Apple 15 мл
180 грн
0 відгуків
Рідина Mix Bar SLT Jelly Bear 15 мл
180 грн
0 відгуків
Рідина Mix Bar SLT Kiwi Strawberry 15 мл
180 грн
0 відгуків
Рідина Mix Bar SLT Sweet Grape 15 мл
180 грн
1 відгуків
Жидкость Chaser Salt Смородина Ментол 10 мл
120 грн
3 відгуків
Жидкость СольНик Tropic 30 мл
189 грн
показати ще
33 товари

Добавка для міцності рідини електронних сигарет

Додання сольового нікотину для pod нещодавно стало поширеною практикою серед виробників. Запевняємо, що це не так шкідливо, як куріння звичайного нікотину, і засвоюваність даного компоненту організмом значно вища. Необхідність у частих «перекурах» відпадає, адже рівень насичення нікотиновою речовиною збільшується.

Переваги та недоліки сольового нікотину

Вдихання рідини з сольовим нікотином знижує можливість «удару по голові», чи троститу. Процес насичуваності парінням відбувається більш прискорено, але сама нікотинова речовина залишається в тілі людини довше. Серед переваг сольового нікотину спостерігають:
  • виключення зайвих смаків;
  • насичення спостерігається лише за декілька затяжок;
  • зменшення витрат рідини;
  • горло не роздратовується при парінні;
  • швидке поглинання кров’ю.
Завдяки цим особливостям людині, що курила раніше звичайні сигарети, легше перейти на електронні. Недешева ціна рідини з сольовим нікотином перекривається економною витратою речовини. В підсумку людина взагалі може кинути курити, і це відбудеться скоріше, ніж зі звичайними сигаретами. Потреба в курінні поступово відпадає.
 
Навіть найкращі рідини на сольовому нікотині мають певні недоліки. Зокрема, відбувається швидке звикання організмом. Часто курити за звичкою не вийде, бо насичуваність більша, ніж у звичайних сигарах. Із сигаретами з сольовим нікотином легко здійснити передозування через малий відсоток троститу. Об’єм пару при курінні значно менший. Дана речовина для куріння підходить тим, хто полюбляє швидкий перекур, без кашлю і дискомфорту. Така рідина бюджетна, економна і компактна за розміром. Споживання нікотину стає непомітним і поступово в ньому відповідає необхідність.

Виготовлення сольового нікотину і його вплив на організм

Ми підтверджуємо, що рідина для вейпу з сольовим нікотином своєю кислотність подібна з людським водним балансом і оптимально йому підходить. Виготовляється даний нікотин додаванням до звичайного нікотину різних видів кислот. Утворювана речовина стає чистішою і краще розчиняється в крові людини. Рідина, в результаті, збагачується новим механізмом поглинання, але властивості майже не змінюються. Цей процес відбувається переважно з щадними кислотами.
 
Тому клієнти й купують рідину з сольовим нікотином, оскільки їм подобається легкість у засвоюваності. Електронні сигарети із сольовим нікотином у рідині ідеально підходять для переходу з сигарет на пароподібні продукти. Відмічаємо, що більшість досліджень та експериментів показують ефективність переходу на сольовий нікотин задля подолання залежності.
 
Покупці полюбляють саме цю рідину через меншу вираженість смаку та запаху ароматизаторів. Тому купити сольовий нікотин поспішають цінителі природного тютюнового смаку, але без відчуття міцності жижі. Починати споживати сигарети з сольовим нікотином не слід тим, хто раніше не курив. Тіло швидко стає залежним і «голодує» по курінню. Не дивлячись на це все, не можна забувати про токсичність нікотину і його шкідливість. За можливості рекомендуємо мінімізувати поглинання нікотинових випарів. Це запорука збереження здорового організму і тіла.

На яких пристроях можна споживати сольовий нікотин?

Висока міцність жижі з сольовим нікотином унеможливлює її використання на усіх приладах. Сольовий нікотин сильно впливає на випаровувач. Він швидко зношується. Найкраще підходять цій жижі, на нашу думку, MTL та Pod системи. Pod системи спеціально створені для рідин із високою міцністю нікотину. Тому вони ідеальні для цієї рідини. Варто перед купівлею сольового нікотину для електронних сигарет придбати даний пристрій, це стандартне поєднання. Однак Pod прилади потребують уважної регуляції випаровуваності. У них є режим кальяну, який не варто вмикати, якщо не хочете забагато диму.
 
MTL система забезпечує подачу сигаретної тяги. Тому купляти сольовий нікотин до цієї сигарети слід тим, хто часто любить змінювати тягу рідини. Особливість тут не в кількості пари, а в її подачі. Цю техніку використовують досвідчені курці сольового нікотину. Вони можуть легко змінювати показники подачі в залежності від настрою і вподобань.