Фільтр
x

Устаткування

0 відгуків
Полуавтоматическая машина для розлива жидкости GFK-160
Немає в наявності
4950 грн

Кожному вейперу хоч раз у житті спадає на думку зробити рідину для ширяння самостійно. Таке бажання задовольнити досить просто, інгредієнти та нехитрі інструменти, такі як мірні піпетки, шприци та різна тара є у вільному продажу. На цьому кроці експерименти завершує більшість, щоб при невдалому досвіді повернутися до використання заводських сумішей або продовжити на новому рівні, при успішному процесі. У другому варіанті, коли спочатку друзі, а потім і потенційні покупці готові збільшити обсяг продукції, що споживається, без спеціалізованого обладнання вже не обійтися. В іншому випадку витрати часу не лише вийдуть за допустимі межі, а й зведуть до нуля можливий економічний ефект.

До найважливіших засобів автоматизації слід віднести різноманітні види дозаторів. Промисловість випускає моделі як з ручним, напівавтоматичним, так і з програмованим автоматичним керуванням. Ключовим параметром для завдань є здатність працювати зі складами змінної в'язкості.

Ультразвукові міксери дозволяють проводити рівномірне перемішування багатокомпонентних рецептур швидко та якісно. Наявність регульованого підігріву гарантує дотримання необхідного техпроцесу.

Купити обладнання для самозамішування в широкому асортименті за найнижчими цінами ви можете в нашому магазині Sigara або з доставкою по Україні.